אשראי ומימון תקנון צור קשר מאמרים וכתבות מלאי רכבים מפת הגעה אודות דף הבית
מורשה דלק מוטורס
הפורד פיאסטה חוזרת לארץ ובגדול...

הפורד פיאסטה  חוזרת לארץ לאחר היעדרות ממושכת של כ- 5 שנים.

הפיאסטה החדשה מגיעה ברמת גימור אחת ובתצורת 5 דלתות בלבד.

עיצוב פנימי וחיצוני :

יבואנית הענק פורד מציעה לכם מכונית שנראית צעירה, ספורטיבית ואופנתית, בעלת חזית מאתגרת ועיצוב קינטי המזוהה עם דגמי פורד כמו המונדאו והפוקוס (החדשה).

תא הנוסעים בעל עיצוב נקי, הרמוני ונעים מאוד לעין, הצבעים נעימים ואיכות החומרים טובה. הקונסולה המרכזית ברורה ונוחה לשימוש וגם עיצובה נאה למדיי.

הפיאסטה מאובזרת בלא מעט תאי אחסון, קטנים וגדולים לפחיות משקה ובקבוקים, וכל המתגים נגישים וקלים להפעלה. בזכות בסיס הגלגלים הגדול, ארבעה מבוגרים בגובה 180 ס"מ יכולים לשבת ברכב בנוחיות רבה. תא המטען נדיב וגודלו 281 ליטר, כאשר קיימת אפשרות לקבל את שורת המושבים האחורית ולהגדיל את תא המטען ל- 965 ליטרים.

הפיאסטה מאובזרת ב – 7 כריות אויר (כרית שביעית לברכי הנהג), בקרת אקלים, בגרת יציבות, מערכת שמע עם שליטה מההגה, מחשב דרך ועוד.

בידוד הרעשים בפיאסטה יעיל מאוד, למעט קצת רעשי רוח.

מפרט טכני :

נפח המנוע בפיאסטה הינו 1.4 ליטר, עם הספק של 96 כ"ס, היא בעלת תיבה אוטומטית עם 4 הילוכים בלבד ושוקלת 1100 ק"ג, לעומת זאת אם נשווה אותה לאחותה המקבילה ממשפחת מאזדה, המאזדה 2 היא מצוידת במנוע 1.5 ליטר, עם הספק של 103 כ"ס, ושוקלת כ – 100 ק"ג פחות, שזהו פער משמעותי כאשר הפיאסטה הינה כבדה למדי וחסר בה את ההרגשה הנמרצת של המאזדה 2 .

הכבדות הזאת מורגשת בזמן נהיגה נמרצת יותר, וזה חבל כי לפיאסטה יש יכולת דינאמית מצוינת שגדולה בכמה מידות על יכולתו של המנוע. התגובה להפניית ההגה מהירה ומדויקת, המרכב מרוסן והאחיזה גבוהה.

ההגה החשמלי קצת מאכזב, עם תחושת ניתוק ומשקל קל מדי, אך זה אינו פוגם מהותית בחבילה המוצלחת והמרשימה של הפיאסטה.

בטיחות :

הפיאסטה קיבלה דירוג גבוה מאוד במבחני הריסוק - ציון של 5 כוכבים.

לסיכום :

הפיאסטה היא מכונית סופר מיני מצוינת, נאה מאוד ואיכותית. חולשותיה מועטות ועם רובן ניתן לחיות בקלות. עניין הביצועים גורע מעט מקסמה, אך סביר להניח שרוב הלקוחות לא יסבלו מכך. התמורה למחיר מצוינת והפיאסטה מציעה חבילה מפתה.

 

 להודעות ומבצעים נוספים >> 
מאמרים וכתבות
סייברסרב בניית אתרים מכירת רכב קניית רכב טרייד אין מאזדה פורד רכבים למכירה רכישת רכב 2009 © כל הזכויות שמורות לטופ טרייד מוטורס בע"מ