אשראי ומימון תקנון צור קשר מאמרים וכתבות מלאי רכבים מפת הגעה אודות דף הבית
מורשה דלק מוטורס
דור חדש למאזדה 3

עיצוב פנימי וחיצוני :

המאזדה 3 החדשה עברה מתיחת פנים, היא בעלת חזות מרשימה וספורטיבית, וכיום היא הרבה יותר דומה לאחותה הגדולה מאזדה 6 , פנסים מלוכסנים שקופים זוויות חדות.

בכל הגרסאות של המאזדה 3 יש 6 כריות אוויר ומערכת בקרת יציבות סטנדרטית (ESP).

המאזדה 3  החדשה מציעה רשימת אבזור מאוד מרשימה : בקרת אקלים משופרת, מערכת מיזוג המקררת את תא הנוסעים ב – 4 מעלות יותר, בידוד רעשים משופר , בקרת שליטה מההגה על מחשב הדרך והסטריאו, צג מידע, קיפול מראות חשמלי, מדי השעונים עגולים וללא חופה עליונה, מוארים באדום כחול ובשילוב עם הצג הדיגיטלי משלימים לוח שעונים מודרני.

 

מפרט טכני :

לא חל כל שינוי במנוע והוא זהה כמעט לחלוטין לצורה הישנה, נתוני ההספק דומים למדי, מנוע 1.6 ליטרים מפיק 105 כוחות סוס, מנוע 2.0 ליטרים מפיק 150 כוחות סוס ,  תיבת ההילוכים אוטומטית בעלת ארבע מהירויות, פעולת התיבה חלקה ונעימה ובתפעול ידני תגובותיה מדויקות למדי.

המאזדה 3 החדשה ארוכה ב – 9 ס"מ יותר , גבוהה ב – 1 ס"מ ורחבה יותר בחצי ס"מ , גם מבחינת המשקל היא קלה יותר בהיקף של 30 קילוגרמים, מה שתורם לרמת זיהום פחותה יותר.

שיעורי פליטת המזהמים במאזדה 3 החדשה קטן יותר, נמצאת כרגע בקבוצת זיהום שמינית לעומת קבצת זיהום עשירית במאזדה 3 הישנה.

 

בטיחות :

המאזדה 3 החדשה זכתה בציון מרבי של חמישה כוכבים במבחני הבטיחות  של EURO .

ציון הבטיחות נקבע על סמך בדיקה של ארבעת  התחומים הבאים: הגנה על נוסעים מבוגרים, הגנה על ילדים, הגנה על הולכי רגל ומערכות סיוע.  

גם אחותה הגדולה, מאזדה 6, זכתה בתואר זה בפברואר 2009 .

 

 

 להודעות ומבצעים נוספים >> 
מאמרים וכתבות
סייברסרב בניית אתרים מכירת רכב קניית רכב טרייד אין מאזדה פורד רכבים למכירה רכישת רכב 2009 © כל הזכויות שמורות לטופ טרייד מוטורס בע"מ